Can Tv 24 - Erzincan Televizyonu

CAN TV- PROGRAMLAR - Spor Haberleri - Türkiye Şampiyonası Erzincan'da

Reklamları Geç»
Video hazırlanıyor Lütfen bekleyin.

Program İçeriği

Erzincan Türkiye Şampiyonasına ev sahipliği yapıyor

Haber: Alparslan Kanmaz

Okul Sporları Yıldızlar Voleybol Türkiye şampiyonası Erzincan’da başladı. Okul sporlarının 2018–2019 faaliyet programı kapsamında müsabakalar aralıksız olarak devam ederken, Erzincan Türkiye şampiyonasına ev sahipliği yapıyor.  Müsabakalara KKTC ile birlikte 6 ilden 8 kız 8 erkek toplam 16 takım katılıyor.

Okul Sporları Yıldız kızlar ve yıldız erkekler Voleybol Türkiye Şampiyonası Erzincan Merkez spor salonunda düzenlenen açılış programı ile başladı. Saygı duruşunda bulunulması ve istiklal marşının okunmasının ardından Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürü Volkan Burak Mumcu ve İl Milli eğitim Müdürü Aziz Gün tarafından sporculara katılım belgeleri ve hediyeleri takdim edildi. Voleybol Türkiye şampiyonası Açılış programının ardından açıklamayapan Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürü Volkan Burak Mumcu ve İl Milli eğitim Müdürü Aziz Gün müsabakaların Erzincan da olduğundan mutlu olduklarını dile getirerek sporculara başarılar dilediler. Yıldız Kızlar Merkez spor salonunda müsabakalarını oynarken, yıldız erkekler ise Yıldırım Akbulut spor salonunda müsabakalarını yapıyor.

Erzincan’da düzenlenen Okul Sporları Yıldızlar Voleybol Türkiye Şampiyonasında KKTC, İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya ve Bingöl illerinden gelen takımlar katılıyor.

Spor Haberleri Kategorisindeki Diğer Yayınlar